Galąstuvai - Work Sharp PROFESSIONAL PRECISION ADJUST™

Galąstuvai - Work Sharp PROFESSIONAL PRECISION ADJUST™

Galąstuvai - Work Sharp PROFESSIONAL PRECISION ADJUST™

Gamintojas: WORK SHARP
Prekės kodas: PROFESSIONAL PRECISION ADJUST™
Ar turime: Sandėlyje
330.00€
Be mokesčių: 330.00€

Galąstuvai - Work Sharp PROFESSIONAL PRECISION ADJUST™

Galandimo sistema(galąstuvas) Work Sharp Professional Precision Adjust

Work Sharp Professional Precision Adjust galandimo sistema yra didesnė ir tobulesnė itin populiarios Work Sharp Precision Adjust galandimo sistemos versija. Tvirta metalinė konstrukcija, skaitmeninis kampo indikatorius ir specialus staliukas nedidelių peilių galandimui – išskirtiniai šios sistemos elementai.

Tiksli sistema leidžia pasirinkti galandimo kampą 15-30 laipsnių ribose ir garantuoja stabilų bei pakartojamą rezultatą. Galite pagaląsti peilius tiek su atlenkiama tiek su fiksuota geležte. Nesvarbu ar tai virtuvinis , medžioklinis, turistinis ar dar kito tipo peilis. Galimybės yra neribotos.

Work Sharp Professional Precision Adjust komplektas:

  • Work Sharp Professional Precision Adjust galandimo sistema.
  • Staliukas mažų peilių galandimui: mini galandimo stalas, kad galėtumėte patogiai pagaląsti net mažiausius kišeninius ir virtuvinius peilius.
  • Skaitmeninis kampo indikatorius.
  • Peilio laikiklio stabilizavimo sistema: peilių laikiklio atrama sunkių peilių galandimui
  • 220, 320, 400, 600 ir 800 grūdėtumo deimantinės galandimo plokštelės. Jų pagalba greitai pagaląsite peilį.
  • Keraminis galandimo akmuo ir odinis stropas( juostelė) –baigiamajam galandimui ypač aštriam rezultatui
  • Apvalus keraminis galandimo strypelis, skirtas dantytiems peiliams pagaląsti.

Metalinė konstrukcija

Professional Precision Adjust konstrukcija pagaminta iš metalo. Tai reikšmingas atnaujinimas ir didelis privalumas palyginus su plastikine pirmtako „Precision Adjust“ konstrukcija . Metalinė konstrukcija gerokai standesnė , todėl galandimo rezultatai tikslesni . Pagrindas taip pat sustiprintas, todėl galandimo sistema stabilesnė. Profesionalams ir dažnai naudojantiems sistemą patiks papildomo tvirtinimo galimybė. Professional Precision Adjust pagrinde yra varžtų skylės- reikalui esant galandimo sistemą galite tvirtai prisukti prie darbastalio.


Peilio laikiklis ir pasukimo sistema

Peilio laikiklis taip pat plieninis. Prie pasukimo mazgo jis tvirtinamas magneto pagalba. Tokiu būdu laikiklį  net ir su įtvirtintu peiliu lengva uždėti ir nuimti. Galandimo metu galite patogiai kontroliuoti procesą. Be to, laikiklis pasisuka 360 laipsnių. Todėl, norint pagaląsti kitą ašmenų pusę, peilio išimti iš laikiklio nereikia.  Peilis per ilgas, kad būtų galima pasukti neatsiremiant į stalą? Taip gali atsitikti su kai kuriais virtuviniais peiliais (pvz. filiavimo). „Work Sharp“ turi šios problemos sprendimą! Paverčiama visa galandimo sistema . Spustelkite sistemos gale esančią rankenėlę ir palenkite sistemą. Atsirada daugiau erdvės pasukimui, todėl laikiklį galite lengvai pasukti 360 laipsnių.

Peilio laikiklis su gumine tarpine patikimai ir saugiai užspaudžia geležtę. Laikiklyje galite įtvirtinti iki 6 mm storio geležtę. Tai daugiau nei pakanka net ir storesniems išgyvenimo peiliams. Dar viena istorija tęsiant temą apie peilius storesnėmis geležtėmis. Professional Precision Adjust galąstuvo kūrimo procese, Work Sharp atidžiai stebėjo peilių mėgėjų bendruomenės atsiliepimus apie pirmtaką Precison Adjust . To pasekoje, atsižvelgiant į naudotojų patirtį sistemoje atsirado papildoma atrama peilių laikikliui. Atramą galite padėti po laikikliu, kad jis remtusi į stabilizuojančios platformos viršų. Tai suteikia papildomo stabilumo galandant storesnius ir sunkesnius peilius.


Staliukas mažų peilių galandimui

„Professional Precision Adjust“ taip pat turi priedą, kurį „Work Sharp“ pavadino „staliuku mažų peilių galandimui “. Jis skirtas patiems mažiausiems kišeniniams ar virtuviniams peiliams pagaląsti. Galandimo staliukas naudojamas vietoje peilio laikiklio. Lygiai taip pat, kaip ir laikiklio atrama, galandimo staliukas uždedamas ant galandimo sistemos pagrindo. Šis galandimo staliukas yra magnetinis, todėl geležtė tvirtai laikosi savo vietoje.


Galandimo kampas ir skaitmeninis kampo indikatorius

Naudodami galandimo sistemos viršuje esančią rankenėlę, galite tolygiai reguliuoti galandimo kampą nuo 15 iki 30 laipsnių. Galite nustatyti reikiamą galandimo kampą beveik bet kokiam peiliui!

Galandimo sistema abiejose vertikalaus stovo pusėse turi skalę sužymėta kas 5 laipsnius.

Kairėje esanti skalė rodo galandimo kampą kai peilis įtvirtintas laikiklyje. Dešinėje pusėje easanti skalė rodo galandimo kampą kai naudojamas galandimo staliukas.

Norite būti užtikrinti, kad naudojate tinkamą galandimo kampą? Skaitmeninis kampo indikatorius parodys tikslią reikšmę. Indikatorius integruoto magneto pagalba tvirtinamas ant galandimo plokštelių laikiklio.


Galandimo plokštelės ir jų laikiklis

Galandimo plokštelių laikiklis yra magnetinis, todėl plokšteles pritvirtinti labai lengva. Galite greitai ir lengvai pasirinkti reikiamą plokštelę ir ją uždėti/nuimti. Toks tvirtinimo būdas labai patogus, nes nereikia išiminėti viso plokštelių laikiklio.

Galandimo sistema komplektuojama su deimantine danga dengtomis plokštelėmis: 220, 320, 400, 600 ir 800 grūdėtumo. 220 ir 320 grūdėtumo galandimo plokštelės yra grubios, skirtos pažeistai pjovimo briaunai taisyti ar ją formuoti (galandimo kampui pakeisti). 400 ir 600 grūdėtumo galandimo plokštelės yra vidutinio rupumo, skirtos bukiems peiliams galąsti. Paskutinė 800 grūdėtumo galandimo plokštelė yra smulkaus grūdėtumo(švelni), skirta baigiamajam galandimui ir aštrumo palaikymui.

Plokštelių komplekte rasite keraminę galandimo plokštelę, kurią galite naudoti po 800 grūdėtumo plokštelės. Taip pat komplekte yra odinė juostelė(stropas). Naudokite jį briaunos poliravimui po keraminės plokštelės.

Galandimo plokštelių laikiklio rankenėlėje yra  integruotas keraminis strypelis, kurį galima naudoti dantytiems peiliams galąsti. Pavyzdžiui,  duonriekiui. Šis keraminis strypelis taip pat gali būti naudojamas kaip brūkštas norint greitai patiesinti peilio ašmenis.

Galandimo plokštelių laikiklis turi rankeną,leidžiančią išlaikyti saugų atstumą tarp jūsų pirštų ir galandamo peilio ašmenų. Plieninis kreipiantysi strypas tvirtinimui prie sistemos turi sriegį. Pats strypas yra pakankamai ilgas, kad galėtumėte galąsti ir ilgesnius virtuvinius peilius. Pavyzdžiui, šefo peiliai filė peiliai. Ant kreipiančio strypo užmauto galandimo plokštelių laikiklio eigą galite riboti guminiais žiedais.

Baigę naudoti galandimo sistemą, tiesiog pastatykite galandimo plokštelių laikiklį vertikaliai. Sistemos viršuje esanti įduba laiko  laikiklį.

Work Sharp Professional Precision Adjust yra viena iš išsamiausių ir novatoriškiausių galandimo sistemų rinkoje.

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
Blogas           Geras