Optiniai taikikliai - Hikmicro ALPEX 4K A50EL naktinio matymo taikiklis

Optiniai taikikliai - Hikmicro ALPEX 4K A50EL naktinio matymo taikiklis

Optiniai taikikliai - Hikmicro ALPEX 4K A50EL naktinio matymo taikiklis

Gamintojas: InfiRay
Prekės kodas: Hikmicro ALPEX 4K A50EL
Ar turime:
1,057.00€
Be mokesčių: 1,057.00€

Optiniai taikikliai - Hikmicro ALPEX 4K A50EL naktinio matymo taikiklis

50EL 

50 mm židinio nuotolis ir F1,2-F2,5 reguliuojama diafragma, kartu su 4K UHD detektoriumi ir integruotu 1000 m atstumo lazeriniu tolimačiu, A50EL užtikrina medžiotojams tiek atvirame lauke, tiek miške tinkamą matomumą su visais kitais privalumais. Naktinėje medžioklėje galite naudoti papildomą IR pašvietimą.

4K+ UHD - ryškūs ir informatyvūs vaizdai. F1.2-F2.5 diafragma padidina atpažinimo galimybes

"HIKMICRO ALPEX 4K", turintis 3840 x 2160 itin didelės raiškos CMOS jutiklį, visą per parą užtikrina stulbinamą ir neregėtą vaizdo detalumą. Dėl 3,5 karto standartinio didinimo ir 15,3 m matymo lauko 100 m atstumu jis pasižymi išskirtiniu taikinio aptikimo gebėjimu ir atpažinimo galimybėmis visame didinimo diapazone.

Svarbiausia patogi stebėjimo patirtis

"HIKMICRO ALPEX 4K" 1920x1080 pusiau apvalus 0,49'' dydžio OLED ekranas atveria naujas ir akiai malonias stebėjimo perspektyvas, suteikdamas svaiginančią medžioklės patirtį.

F1.2 - F2.5 diafragma padidina atpažinimo galimybes

Reguliuojama F1,2-2,5 diafragma HIKMICRO ALPEX 4K pagerina taikinio atpažinimą bet kokiomis apšvietimo sąlygomis. Nustačius didelę F2,5 diafragmą galima veiksmingai išvengti per didelės ekspozicijos ir padidinti lauko gylį, todėl medžiojant dieną galima prisitaikyti vaizdą pagal poreikius.

Niekada nebuvo taip paprasta atlikti taiklų šūvį!

Tikslus atstumo matavimas užtikrina efektyvią medžioklę (tik A50EL)

Tikslus šūvio trajektorijos nustatymas padeda užtikrinti etišką šūvį. HIKMICRO ALPEX 4K skaitmeniniame dieniniame ir naktiniame optiniame taikiklyje integruotas lazerinis tolimatis leidžia naudotojui nustatyti atstumą iki 1 000 m ±1 metro tikslumu.

Vidinis balistinis skaičiavimas medžioklei dideliais atstumais (tik A50EL)

"ALPEX 4K" yra pirmasis HIKMICRO skaitmeninis ir naktinio matymo optinis taikiklis su balistinio skaičiavimo funkcija, užtikrinančia tikslų šaudymą bet kokiu atstumu. Tiesiog įveskite reikiamus šaudmenų, optinio taikiklio ir aplinkos duomenis, kad ALPEX 4K taptų itin tiksliu tolimojo nuotolio įrankiu. Vidinis balistikos algoritmas apskaičiuoja siūlomą nusitaikymo tašką pagal tikslų atstumą, kurį išmatuoja įmontuotas lazerinis tolimatis, kad būtų užtikrintas tikslus šaudymas tolimais atstumais.

Keli taikiklio (tinklelio) profiliai

"HIKMICRO ALPEX 4K" turi 5 tinklelių grupes su 8 spalvomis ir 10 tinklelių tipų. Iš viso galima sukonfigūruoti ir išsaugoti 5 tinklelio profilius.

Ilgai veikiantis akumuliatorius - medžioklai be pertraukų

HIKMICRO užtikrina, kad naudotojams niekada nereikės nerimauti, kad pritrūks energijos. HIKMICRO ALPEX 4K turi patobulintą maitinimo sistemą. Su išoriniu keičiamu ir įkraunamu akumuliatoriumi naudotojai gali mėgautis medžiokle nesibaimindami, kad išsikraus akumuliatorius.

Greitas užkrovimas, kad užfiksuotumėte momentines akimirkas

Dėl greito sistemos užkrovimo per 3 s "HIKMICRO ALPEX 4K" visada yra pasiruoštas naudojimui

Svarbiausių įvykių fiksavimas, failai saugomi įrenginio albume

Prieš pat ir po šūvio įrašomas vaizdo įrašas, kad būtų lengviau išsiaiškinti, ar pataikėte į taikinį. Vaizdo įrašai išsaugomi vietiniame albume, kad būtų galima greitai ir netrukdomai juos peržiūrėti.

Klasikinė išvaizda ir PREMIUM patikimumas

Tradicinės išvaizdos ir pojūčio, klasikinio stiliaus dizainas tinka su 30 mm standartiniais montavimo žiedais. - Tvirtas aliuminio lydinio korpuso dizainas užtikrina didesnį patvarumą, todėl HIKMICRO ALPEX 4K atlaiko atšiaurias aplinkos sąlygas.

Specifikacijos

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
Blogas           Geras