Peiliai - Major Tommi 175 mm

Peiliai - Major Tommi 175 mm

Peiliai - Major Tommi 175 mm

Gamintojas: Kainuun Puukko
Prekės kodas: T65
Ar turime: Sandėlyje
410.00€
Be mokesčių: 410.00€

Peiliai - Major Tommi 175 mm

Peilis yra rankų darbo, todėl jo gamyba ir pristatymas trunka apie menesį laiko.


Kainuun Puukko didžiuojasi pristatydamas Jums vienus aštriausių peilių pasaulyje. Mūsų kalviai ir jų protėviai šiuos kokybiškus peilius gamina nuo 1610 m. Tai 400 metų sukauptų įgūdžių, žinių, patirties ir meistriškumo. Dabar geležtės yra kalamos peilių kalvių Veijo Käpylä (VK) arba Marko Lindelä (ML). Tikruosius KP-Tommi Puukko peilius Jūs galite atpažinti iš inicialų,  išraižytų ant geležtės : AK, OK, VK ir ML.

Šie peiliai yra labai aštrūs, lengvai galandami ir ilgai išlaiko aštrumą. Taip pat jie yra patogūs, lengvi ir patvarūs. Suomiškas peilis yra puikus įrankis, kurį turėsite ilgus dešimtmečius. Kainuun Puukko peiliai skirti įvairiausiems tikslams: nuo sunkių darbui skirtų peilių iki retų bei vienetinių (kolekcinių) peilių.Rankom kalta sidabrinio plieno geležtė. Rankena pagaminta iš arktinio beržo, kuris yra ilgaamžiškas, tvirtas ir gerai sukimba. Priekinė kriaunų plokštelė išlieta iš žalvario, 

Šio stiliaus peiliai buvo naudoti Žiemos kare ( Sovietų Sąjungos ir Suomijos karas, vykęs nuo 1939 m. lapkričio 30 d. iki 1940 m. kovo 13 d.)

  • Geležtės ilgis 175mm
  • Geležtės plotis 25mm
  • Pagamintos geležtės kietumas 59 HRC (+-1)
  • Peilio ilgis 300mm
  • Galimos kitos spalvos (33eur)
  • Böhler K510 plienas

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
Blogas           Geras