Kita - Automatinės šėryklos žvėrims

Kita - Automatinės šėryklos žvėrims

Kita - Automatinės šėryklos žvėrims

Prekės kodas: automatine serykla
Ar turime:
290.00€
Be mokesčių: 290.00€

Kita - Automatinės šėryklos žvėrims

 

Automatinės šėryklos žvėrims

   

Kokybiškos, ilgaamžės, lengvai pastatomos šėryklos žvėrims (pilami kukurūzai ir kiti grūdai). Šėryklos paruoštos naudojimui, jose įmontuotas ir papildomai apsaugotas automatinis mechanizmas su varikliu (MOULTRIE® All-in-one).

   

      Produkto savybės:

·      Pagrindinės talpos konteineris yra iš lengvo metalo (Recycled), spalva – ruda (spalvą galima rinktis). Dugne įmontuotas geros kokybės automatinis šėryklos variklis MOULTRIE® All-in-one su laikmačiu t.y. galimybė pasirinkti laiką iki 4 kartų per dieną reikiamu dažnumu (Variklio vertė - nuo 65 eur);

·      Dangtis pagamintas iš lengvo metalo (Pural tipas), 10 metų garantija;

·      Šėryklos viduje įmontuota piltuvo forma iš galvanizuoto metalo, suteikianti galimybę lengviau byrėti grūdams;

·      Automatinis motoras iš išorės apsaugotas specialia tinklo konstrukcija nuo galimo gyvūnų pažeidimo ragais (tai dažnai sugadina motorą), nuo paukščių ir kartais gyventojų;

·      Esant reikalui, galima atskirai įsigyti reikiamas šėryklos dalis (dangtis, vidinis piltuvas, pagrindinis žiedas, motoras, kt.). 

 

 Naudojimas: patogu, nes iš viso į šėryklą telpa apie 150 kg kukurūzų, sunaudojama apie 1 kg per dieną, tokiu atveju vieną kartą užpylus pakanka iki 150 dienų (1-4 mėnesiams, pagal poreikį). Nereikia papildomai važiuoti užpylinėti.

Produkto transportavimas – telpa į didesnio automobilio ar džipo bagažinę. Papildomai prie produkto reikia pridėti tik medines kojas (tiesiai miške, žr. foto).

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
Blogas           Geras