Naktinio Matymo Prietaisai

Naktinio Matymo Įranga

Naktinio Matymo Prietaisai Medžioklei

 

Naktinio matymo prietaisai – puikus pasirinkimas medžiojantiems tamsiu paros metu. Naudodamiesi naktinio matymo prietaisais galėsite naktį savo laimikius matyti neblogiau nei dieną! Be to, tai visai kitokia medžioklės patirtis, įdomi pramoga ir šiuolaikiškos galimybės, šauniai papildančios klasikinę, ilgą istoriją turinčią pramogą.

Besimėgaujantiems medžioklės pramoga savaime namuose ar sodyboje ima daugėti įvairių priedų prie būtino atributo - ginklo, tačiau naktinio matymo prietaisai medžioklei atsiranda ne pas kiekvieną medžiotoją. Tai iš tiesų ne kiekvienam, net ir reguliariai medžiojančiam, reikalingas prietaisas, labiau skirtas tikriems medžioklės entuziastams, patyrusiems šios srities žmonėms, kurie į medžioklę žiūri daugiau nei į paprastą pramogą laisvalaikiu ir mėgsta skirtingus medžioklės tipus.

Jūsų medžioklei siūlome įvairiausių naktinio matymo prietaisų, nuo ekonominės klasės iki profesionalios įrangos. Rinkdamiesi įvertinkite kiekvieną modelį, skirtingus tipus, nes siūlomi ir monokuliarai, ir binokuliariai, galime pasiūlyti naktinio matymo žiūronus, lazerinius pašvietėjus ir netgi termovizorius – Jums tereikia nuspręsti, kuris prietaisas Jums tinkamiausias ir patogiausias medžioklėje ar kitose Jūsų pamėgtose pramogose.

Renkatės, tačiau niekaip neišsirenkate? Nelabai suprantate esminius skirtumus ar techniniai duomenys Jums lyg tamsus miškas miesto gyventojui? Mes pasistengsime Jums padėti, patarsime, pasiūlysime, o Jums teliks priimti galutinį sprendimą. Kitaip tariant, užvesime Jus ant kelio!

Didelis pasirinkimas leis patenkinti net ir labai įnoringų medžiotojų poreikius, ypatingai vertinančių kokybę, kadangi mūsų pasiūloje tik kokybiški, laiko ir ekspertų patikrinti naktinio matymo prietaisai, suteikiantys maksimalų malonumą pramogaujant medžioklės plotuose. Kokybė, aiškus vaizdas, tvirtas korpusas – tai labai svarbu medžiojantiems, tad ruošdami savo prekių asortimentą į tai atsižvelgiame pirmiausiai.

Naktinio matymo prietaisai medžioklei yra puikus pasirinkimas, tačiau juos naudoja ne tik medžiotojai. Sportinis šaudymas, karinės pramogos (airsoft, dažasvydis ir kt.) taip pat gali būti vykdomos nakties metu pasitelkiant profesionalią techniką, įskaitant ir naktinio matymo prietaisus. Nesvarbu kuo užsiimate, nesvarbu kaip seniai tą darote – rinkitės kokybiškus naktinio matymo prietaisus iš UAB „Segris“ – mes Jums padėsime medžioklę paversti dar malonesniu, įdomesniu laisvalaikio užsiėmimu.

Rodyti: Lentelę Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
IR-illuminator

IR-illuminator

Lazerinis IR-pašvietimas leidžia gerokai padidinti aptikimo ir atpažinimo objektų spektrą. Šio priet...
370.00€
Binokularas D209

Binokularas D209

Žiūronai D209 - tai profesionalus naktinio matymo žiūronas, skirtas įvairių rūšių veiklai prasto apš...
2,579.00€
Binokuliaras D203B

Binokuliaras D203B

Naktinio matymo žiūronai D203В yra skirta naudoti įvairioms reikmėms prasto apšvietimo sąlygomis, ku...
2,435.00€