Naktinio Matymo Žiūronai

Naktinio Matymo Žiūronai Medžioklei

Naktinio Matymo Žiūronai Kaina

 

Naktinio matymo žiūronai – vienas patogiausių būdų matyti toli esančius objektus, gyvūnus tamsiu paros metu. Tai puiki matymo priemonė tiek miškingose vietovėse, tiek ir laukuose, kalnuose ar kitur. Taigi, jei esate entuziastingi medžiotojai – žiūronai naktiniam matymui Jums turėtų būti puiki medžioklę papildanti priemonė.

Nors naktinio matymo žiūronai kaina puošiasi didoka, pasirinkti galima ir pigesnius modelius, kurie taip pat puikiai atlieka savo darbą, tačiau dažniausiai yra skirti mėgėjiškam naudojimui, pramoginiai medžioklei. Žiūronų įvairovė suteikia galimybę kiekvienam medžiotojui pasirinkti sau tinkamus naktinio matymo žiūronus, padėsiančius pamatyti net smulkius žvėrelius, esančius pakankamai toli nuo Jūsų tamsiu paros metu. Jei Jus tai vilioja – tokia amunicija turi būti Jūsų medžioklės pirkinių plane!

Renkantis žiūronus gali kilti įvairiausių klausimų apie vieną ar kitą savybę, kartais labai sunku įvertini, kuo brangieji geresni už pigesniuosius, todėl jei trūksta kompetencijos vertinant sau tinkamą modelį – kreipkitės į mus. Patyrę specialistai, medžioklės ir aktyvaus laisvalaikio gerbėjai dirbantys UAB „Segris“ visuomet pasiruošę padėti savo klientams. Pagelbėsime renkantis labiausiai Jūsų medžioklinius poreikius atitinkančius naktinio matymo žiūronus, atsakysime į kylančius klausimus, padėsime rasti ir kitus priedus medžioklei ar aktyviam laisvalaikiui. Konsultuokitės ir klauskite – atsakymai padės Jums sutaupyti laiko ir lėšų, neįsigysite to, kas Jums nevisai tinka bei greitai rasite tai, kas Jums reikalinga. Pažadame, pasiūlysime tik kokybiškas ir vertingas prekes, kurių naudojimas medžioklėje Jums teiks naudą bei malonumą.

Esame tikri, kad naktinio matymo žiūronai, įsigyti mūsų parduotuvėje, nenuvils savo kokybe, padės pamatyti net ir toli esantį laimikį ir jį parsivežti į namus. Medžioklėje naudojami naktinio matymo žiūronai yra tikrai išskirtinė, patraukli galimybė sustiprinti savo pojūčius, pamatyti visai kitokią gamtą – tokią, kurią visi laiko miegančia, tačiau ji iš tiesų gali būti ir dar gyvesnė bei įdomesnė nei dieną.

Rinkitės, lyginkite, derinkite – naktinio matymo žiūronai medžioklei yra puikus pasirinkimas, investicija į vertingą medžioklės įrangą, kuri suteikia akivaizdžios naudos: nuo didesnio malonumo iki gausesnio laimikio.

Rodyti: Lentelę Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Žiūronai D212SL

Žiūronai D212SL

Naktinio matymo žiūronai D212SL skirti didelio atstumo stebėjimui ir gali būti naudojami poilsiui (m...
696.00€
Žiūronai D212SL laser

Žiūronai D212SL laser

Naktinio matymo žiūronai D212SL laser skirti naudoti prasto apšvietimo sąlygomis. Žiūronuose jau yra...
782.00€