Rankiniai - Rankinis WorkSharp PIVOT PRO galąstuvas

Rankiniai - Rankinis WorkSharp PIVOT PRO galąstuvas

Rankiniai - Rankinis WorkSharp PIVOT PRO galąstuvas

Gamintojas: WORK SHARP
Prekės kodas: WSHHDPVT
Ar turime: Sandėlyje
12.00€
Be mokesčių: 12.00€

Rankiniai - Rankinis WorkSharp PIVOT PRO galąstuvas

Rankiniai „Pivot Pro“ peilių bei įrankių galąstuvai gali pagaląsti ir nušlifuotu peilius, žirkles, pjovimo ir sodo įrankius.

https://www.youtube.com/watch?v=Xk6ZYxojkCM

 

25 laipsnių kampas.

Medžiagos - Ceramic, Coarse Diamond, Convex Carbide.

 

* Galąsk ir šlifuok - karbido ir keramikos galandimo kampai užgaląnda ir nušlifuoja aštrius peilio kraštus, o smailėjanti deimantinė lazdelė atkuria dantytus (serrated) kampus.

* PIVOT technologija - išskirtinė PIVOT technologija seka ašmenų kreivę, kad kraštas būtų lengvesnis ir nuoseklesnis.

* CONVEX EDGE - „Work Sharp“ yra vienintelė rankinių peilių galąstuvų linija, kuri galanda iki briaunos krašto, kad briauna būtų geriau išlaikyta ir patvari.

„Work Sharp EDC Pivot“ peilio galąstuvas leidžia greitai, paprastai ir efektyviai pagaląsti bet kurį jums priklausantį peilį. Išgaubti karbidai greitai atkuria aštrią briauną, o smulkios švitrinės keramikos lazdelės peilio briauną tikslina iki gamyklinio lygio. „Pivot Response“ galandimo metu atsižvelgia į ašmenų kreivę, kad ji būtų lengvesnė ir nuoseklesnė. Komplekte yra du papildomi specialūs galandimo moduliai, vienas skirtas vejos ir sodo įrankiams su smulkiais kraštais, o kitas - žirklėms. Vidutinio šlifavimo deimantinė plokštė yra puikus sprendimas įvairiems peiliams, įskaitant kirvius, pagaląsti. Delninis dizainas yra efektyvus naudoti tiek ant darbo stalo, tiek ant stalviršio, tiek kieme ar stovykloje. Žirklinį galąstuvą galima nuimti nuo rankenos, kad būtų patogu naudoti ten, kur jums reikia. Galandinami peiliai, žirklės, sodo įrankiai, genėjimo pjūklai ir dar daugiau.

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
Blogas           Geras