Peilių Galąstuvai

Galąstuvai Peiliams

Peilių Galąstuvas

Medžiotojas be peilio – ne medžiotojas, bet vien turėti gerą peilį negana, reikia pasirūpinti ir tinkamu jo aštrumu. Šiai savybei užtikrinti yra skirti peilių galąstuvai, kurie puikiai atnaujina medžioklinio peilio ašmenis ir palengvina naudojimąsi daugybę metų gyvuojančiu įrankiu, naudotu jau senų senovėje.

Peilių galąstuvas gali būti rankinis arba elektrinis. Tiek vienas, tiek kitas būdas turi savo privalumų ir savo trūkumų, tačiau neretas medžiotojas turi abiejų tipų galąstuvus – vieną naudoja namuose, o kitą, jei prireikia, medžioklės metu, išvykus atostogauti ilgesniam laikui. Rankinis galąstuvas yra patogus dėl savo mobilumo, jam nereikalinga elektra ar kitas energijos šaltinis – tik Jūsų rankos.

Geras galąstuvas peiliams – dar ne viskas. Reikia ir mokėti tinkamai galąsti, tačiau pasirinkus kokybišką galąstuvą tai tampa labai paprasta, tereikia šiek tiek skirti laiko galandimo procesui ir peilis bus ypatingai aštrus. Nesutinkate? Matyt Jūsų turimas galąstuvas nėra labai geras – peržvelkite mūsų asortimentą ir tikrai rasite puikių peilių galandimo įrankių: nuo pačių paprasčiausių iki intensyviam naudojimui skirtų galąstuvų.

Galąstuvai peiliams yra labai svarbūs, be jų sunkiai išsiverstumėte, o naudotis atšipusiu peiliu tikrai nėra patogu, ypač jei tai aukštos kokybės, brangus peilis. Be abejonės, galima kas kurį laiką nešti peilį pagaląsti profesionalams (rankų darbo aukščiausios klasės peiliai atšimpa gana retai), tačiau galąstuvai tikrai būtų optimalesnis ir patogesnis sprendimas Jums, ypač jei peiliu naudojatės pakankamai aktyviai, be jo neįsivaizduojate malonios ir įdomios medžioklės ar poilsio prie ežero.

Nors savo produkciją daugiausiai siūlome medžiotojams, galąstuvai reikalingi daugybei žmonių, tarp kurių ir namų šeimininkės ar studentai – bent jau maisto produktus pjaustome visi. Žinote žmogų, kuris savo namuose naudoja seną, neefektyvų galąstuvą? Jūs jau radote puikią dovaną bet kokiai progai!

Negalite apsispręsti, kuris galąstuvas tinkamas Jums? Kuo skiriasi pigesnis nuo dvigubai brangesnio? Mes esame tam, kad Jums padėtume – susisiekite su mumis ir mes pateiksime išsamų atsakymą, paaiškinsime pagrindinius skirtumus ir padėsime Jums išsirinkti gerą galąstuvą Jūsų peilių aštrumui užtikrinti!

Rodyti: Lentelę Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Abrazyvų Rinkinys Galąstuvui WS Precision Adjust Knife Sharpene

Abrazyvų Rinkinys Galąstuvui WS Precision Adjust Knife Sharpene

Abrazyvų rinkinys galąstuvui Work Sharp Precision Adjust Knife Sharpener Papildomų abrazyvų rinki...
100.00€
Peilių galandinimo prietaisas Kazachok

Peilių galandinimo prietaisas "Kazachok"

Prietaisas skirtas įvairių formų ir dydžių virtuviniams, medžiokliniams, sulankstomiesiems peiliams ...
275.00€
Peilių galąstuvas Kazak

Peilių galąstuvas "Kazak"

Prietaisas skirtas įvairių formų ir dydžių virtuviniams, medžiokliniams, sulankstomiesiems peiliams ...
290.00€
Work Sharp Precision Adjust Knife Sharpener

Work Sharp Precision Adjust Knife Sharpener

Galąstuvas Work Sharp Precision Adjust Knife Sharpener - tai galandimo sistema su reguliuojamu kampu...
85.00€
Work Sharp PRECISION ADJUST KNIFE SHARPENER – ELITE™

Work Sharp PRECISION ADJUST KNIFE SHARPENER – ELITE™

Galąstuvas Work Sharp Precision Adjust Knife Sharpener-Elite Populiaraus Precision Adjust peilių ...
160.00€
Work Sharp PROFESSIONAL PRECISION ADJUST™

Work Sharp PROFESSIONAL PRECISION ADJUST™

Galandimo sistema(galąstuvas) Work Sharp Professional Precision Adjust Work Sharp Professional Pr...
330.00€