Elektriniai Galąstuvai

Elektrinis Galąstuvas

Elektriniai Galąstuvai Pigiau

Elektrinis galąstuvas yra puikus pasirinkimas norintiems greičiau pagaląsti peilį. Dėl efektyvumo vyrauja įvairios nuomonės, tačiau esame tikri – neturint didelės patirties elektrinis galąstuvas Jūsų peilius pagaląs ne tik greičiau, bet ir kur kas kokybiškiau. Tik didelę patirtį sukaupę asmenys peilius geriau pagalanda rankiniu galąstuvu. Aštrūs peilių ašmenys yra tai, ko trūksta daugumai žmonių, įskaitant ir medžiotojus, tad nedvejokite ir pasirūpinkite galąstuvu jau dabar.

Renkantis galąstuvą verta atkreipti dėmesį ir į jo tinkamumą skirtingiems peiliams. Tai, kas tinka tiesių ašmenų peiliams netiks lenktiems ar dantytiems, tačiau dabar jau siūlomi universalūs galąstuvai, kurie įvairių priedų ir skirtingų galandimo juostelių dėka gali būti pritaikomi įvairiems peiliams, nuo tradicinių iki išskirtinių, unikalių rankų darbo gaminių.

Elektriniai galąstuvai naudoja specialias galandimo juosteles, kurių pakanka net iki 100 peilių pagalandimui! Patogu, efektyvu, greita ir tikrai nėra daug brangiau nei galąsti rankomis. Jei įvertintumėte laiko sąnaudas elektrinis galąstuvas, ko gero, būtų ir pigesnė galandimo išeitis nei Jūsų rankų darbas.

Verta atminti, kad elektrinis galąstuvas gali pagaląsti ne tik Jūsų medžioklinį peilį, virtuvinius peilius, bet taip pat ir kirvius ar netgi pjūklus. Patogu, greita ir tikrai universalu – rankomis pagaląsti visus namų, sodo ir sodybos įrankius tikrai užtruksite keletą kartų ilgiau, greitai pavargtumėte ir galąstumėte nebe taip efektyviai. Elektrinis galąstuvas net ir po kelių peilių galandimo galąs taip pat efektyviai.

Mūsų elektroninės parduotuvės pasiūloje – kokybiški, patogūs ir paprastai naudojami elektriniai galąstuvai, kurie puikiai tinka kiekvienam medžiotojui ar asmeniui, norinčiam turėti aštrius peilius ir kitus pjovimo / kirtimo įrankius – žinome, kad kokybė yra svarbi visiems. Geras kainos ir kokybės santykis, tinkamai pagaląsti peiliai, paprastas ir aiškus naudojimas – tai mūsų tikslas, tad ir pirkėjams siūlome tik tai, kas atitinka mūsų ir mūsų klientų iškeltus reikalavimus.

Iki šiol naudojotės tik rankiniu galąstuvu ir negalite išsirinkti gero, Jums tinkamo elektrinio galąstuvo? Kreipkitės į mus, padėsime Jums renkantis, atsakysime į kylančius klausimus ir suteiksime kitą naudingą informaciją.

Rodyti: Lentelę Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Galąstuvas WSKTS Mk.2

Galąstuvas WSKTS Mk.2

Naujasis Work Sharp Knife & Tool Sharpener Mk.2  galąstuvas turi naujas bei ...
145.00€
KEN ONION WSKTS-KO

KEN ONION WSKTS-KO

Amerikiečių įmonė WORK SHARP kartu su garsiu peilių gamintoju Ken Onion, sukūrė peilių galąstuvą nau...
240.00€
Work Sharp COMBO

Peilių Galąstuvas Work Sharp Culinary E2

Elektrinis peilių galąstuvas Work Sharp Culinary E2 "Work Sharp Culinary E2"- elegantiško di...
69.00€
Profesionalus antgalis

Profesionalus antgalis

Profesionalus galandimo antgalis naudojamas su KEN ONION WSKTS-KO galąstuvu. Trumpas ...
125.00€