Termovizoriai

Termovizoriai Medžioklei

Termovizorius Medžioklei Pigiau

 

Termovizorius – tai prietaisas, kuris yra skirtas aptikti šilumą skleidžiančius objektus, tokius kaip žmogus, gyvūnas, automobilis ar kt. Kiek labiau įprasta girdėti, jog termovizoriai naudojami stebėti pastatų šilumos nuostolius, tačiau ir medžioklėje šis prietaisas suteikia savitos naudos, leidžia aptikti tamsoje besislepiančius žvėris.

Termovizoriai medžioklei beveik visuomet pasirenkami tam, kad būtų paprasta tamsoje aptikti žvėrelius. Lyginant su naktinio matymo žiūronais ar kita panašia įranga ne visuomet pavyksta pastebėti žvėris aukštoje žolėje ar krūmynuose, tuo tarpu termovizorius jei tik bent kiek aptinka žvėrį iš karto išduoda ekrane, kur matomas vaizdo kontrastas. Matant visą žvėrį galima nustatyti gyvūną iš silueto, jis nėra matomas labai ryškiai, aiškiai. Pavyzdžiui, ragų beveik niekada termovizoriuje nesimato. Taip pat termovizorių naudą įvertina tie, kuriems jau seniai pabodo naktį ieškoti sumedžioto žvėries, kuris pasislepia žolėje ar tarp lapų.

Kokybiškas termovizorius medžioklei – geras pasirinkimas, todėl rekomenduojame rinktis tik patikimus, aukštos klasės gaminius, kurie pateisintų Jūsų lūkesčius. Mes galime Jums padėti išsirinkti geriausią variantą, visuomet galime supažindinti su produkto veikimu, parodyti, kaip jis veikia net ir tamsiu paros metu!

Renkantis termovizorių verta atkreipti dėmesį į kai kuriuos parametrus. Daugiausiai Jūsų dėmesio turėtų pritraukti veikimo atstumas ir vaizdo atnaujinimo dažnis. Jei dažnis bus pernelyg mažas tai judant ar apžvelgiant aplinką vaizdas ims kadruotis, kadangi mažesnio dažnio termovizoriai yra skirti stacionariam naudojimui. Veikimo atstumas medžiotojams taip pat labai svarbus, nes termovizoriai gali atvaizduoti labai toli esančius objektus arba jie to padaryti negali – tai didelis minusas medžioklės metu, tačiau tai puikiai tinka kitiems darbams, pramogoms.

Negalite išsirinkti? Trūksta žinių ar informacijos? Kreipkitės į mus ir mes pamėginsime išspręsti Jums kylančius klausimus, suteiksime Jums kaip įmanoma daugiau informacijos, pasidalinsime savo patirtimi ir žiniomis. Nežinote, ar Jums būtinas termivozorius medžioklei, galbūt svarstote, jog kiti naktinio matymo prietaisai Jums būtų efektyvesni? Papasakokite mums apie savo medžiokles ir mes pamėginsime įvertinti, kuris prietaisas naktinei medžioklei Jums būtų pats efektyviausias ir tinkamiausias.

Rodyti: Lentelę Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
InfiRay EYE II serijos E6 PRO V3 Termovizorius

InfiRay EYE II serijos E6 PRO V3 Termovizorius

E6Pro V3  termovizorius su 50 mm objektyvu, pasižymi puikiais optiniais parametrais:...
2,990.00€
InfiRay Finder FL35R

InfiRay Finder FL35R Termovizorius

  Daugiau info telefonu.   Savybės Lazerinis tolimatis (LRF) iki 800m 35m...
2,490.00€
Termovizoriai - InfiRay Eye E2N V2,0

Termovizorius InfiRay Eye E2N V2,0

  Daugiau info telefonu.   Aptikimo / atpažinimo diapazonas metrais: Automo...
700.00€
Termovizorius InfiRay Eye II Series E3 MAX V3.0

Termovizorius InfiRay Eye II Series E3 MAX V3.0

Thermal Imaging Scope EyeⅡ Series V3.0   EyeⅡSeries V3 is a powerful, compact and cost-ef...
1,900.00€
Termovizorius su tolimačiu InfiRay FH35R

Termovizorius su tolimačiu InfiRay FH35R

Savybės Lazerinis tolimatis (LRF) iki 800m 35mm objektyvas su 35 mk šiluminiu jutikliu ...
2,895.00€
Termovizorius su tolimačiu InfiRay FL35R

Termovizorius su tolimačiu InfiRay FL35R

Savybės Lazerinis tolimatis (LRF) iki 800m 35mm objektyvas su 40 mk šiluminiu jutikliu 2 x...
2,490.00€
Termovizorius TG1

Termovizorius TG1

  Skirtas aptikti:  šilumą skleidžiančius objektus (žmones, gyvūnus, ...
8,545.00€